tr Turkish

ÖZEL

MİMOZA

AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Estetik Diş Tedavisi

Estetik Diş Tedavisi

İnsan bedeninde baş ve yüz bölgesi, güzelliği, imajı, duygu ve düşünceleri ifade etmesi bakımından çok önemli rol oynar. Dişlerimiz; kemikler, çeneler ve ilgili tüm yumuşak doku ve organlar ile ideal ilişkiler içinde muntazam bir görüntü oluştururlar. Bu görüntü estetiği ve güzelliği yansıtır.

Dişlerin diziliminde veya renginde oluşan bozukluklar estetiği ve güzelliği önemli ölçüde etkilemektedir. Bu problemler beraberinde psikolojik rahatsızlığı da getirebilmektedir. Sosyal çevre ile iletişimde güven eksikliği yaşanabilmektedir. Çoğu hasta gülümsemekten kaçınarak ya da gülümserken ağzını kapatarak bu problemleri çözmeye çalışır.

Estetik diş hekimliği ile hastalarımız güzel ve sağlıklı bir gülüşe sahip olabiliyor. Diş eksikliği,  diş çapraşıklığı, çürük, leke, travmaya bağlı kırık gibi problemler;  ortodontik tedavi, estetik kompozit dolgular, laminate kaplamalar, zirkonyum destekli porselen, full porselen kaplamalar (empress) ve bleaching (beyazlatma) gibi tedaviler ile çözülebilmektedir. Günümüzde bu tedaviler konforlu bir şekilde yapılabilmektedir. Estetik diş hekimliği sayesinde hastalar kendilerini mutlu, huzurlu ve kusursuz hissetmişlerdir.

Estetik diş hekimliği, kusursuz bir gülümseme oluşturur.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email

İstanbul Şubemiz

Gaziantep Şubemiz

İstanbul Şubemiz

Gaziantep Şubemiz

İstanbul Şubemiz

Gaziantep Şubemiz

İstanbul Şubemiz Randevu Talep Formu

Gaziantep Şubemiz Randevu Talep Formu